Podstawowe posłuszeństwo użytkowe i fundamenty psa pracującego – webinar

20 grudnia, 2021 @ 8:00 pm

Zapraszamy na webinar poświęcony zagadnieniom z zakresu fundamentalnych umiejętności psa pracującego, w tym elementów posłuszeńswa użytkowego.
Podczas webinaru poruszymy tematy i zagadnienia związane z nauką podstawowych komend z zakresu posłuszeństwa, które mogą się przydać (a raczej na pewno się przydadzą) w trakcie treningu specjalistycznego oraz pracy psa, takich jak:
– chodzenie przy nodze (na smyczy i bez smyczy)
– zostawanie
– puszczanie
– odwołanie (powrót)
– aportowanie
– odłożenie
– skupienie
i inne.
Webinar będzie miał formę prezentacji multimedialnej popartej materiałami video na podstawie doświadczeń własnych w pracy ze swoimi psami.
Zapraszamy!
Seminarium poprowadzi Jagna Gill – przewodnicza dwóch psów szkolonych w ratownictwie terenowym i gruzowiskowym, przewodniczka dwóch psów szkolonych w zdalnej detekcji zapachowej i certyfikowanych przez Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja] na bazie standardów UNOPS, instruktorka Nose Work certyfikana przez sędziów Svenska Nose Work Klubben [Szwecja], instruktora dogoterapii, absolwentka rocznego kursu zdalnej detekcji zapachowej w Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja], założycielka Fundacji IRMA – Psy w Służbie Człowieka oraz współtwórczyni projektu THOR Working Dogs.
UWAGA! WEBINAR JEST PŁATNY!
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wniesienie opłaty w przeciągu 3 dni od uzyskania potwierdzenia.
Cena: 100 PLN
Formularz rejestracyjny oraz regulamin: https://forms.gle/jt7HhzN3Fju4BzQn9
Uwaga! Będzie udostępnione nagranie z webinaru dla uczestników do odtworzenia przez ko!ejne 4 tygodnie.
Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu uczestnictwa.
Zapraszamy!