• This event has passed.

Bezpieczny transport psów

6 stycznia, 2022 @ 8:00 pm

Zapraszamy na webinar poświęcony:
– bezpiecznemu transportowi psów
Podczas wydarzenia powiemy sobie o tym co to znaczy bezpieczny transport psów, jakie mamy możliwości zabezpieczania naszych psów w podróży (wady i zalety), jakie ryzyka niesie za sobą nieodpowiednie zabezpieczenie psiaka w transporcie i co na to wszystko mówią przepisy 🙂
Seminarium poprowadzi Jagna Gill – przewodnicza dwóch psów szkolonych w ratownictwie terenowym i gruzowiskowym, przewodniczka dwóch psów szkolonych w zdalnej detekcji zapachowej i certyfikowanych przez Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja] na bazie standardów UNOPS, instruktorka Nose Work certyfikana przez sędziów Svenska Nose Work Klubben [Szwecja], instruktora dogoterapii, absolwentka rocznego kursu zdalnej detekcji zapachowej w Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja], założycielka Fundacji IMRA – Psy w Służbie Człowieka oraz współtwórczyni projektu THOR Working Dogs.
Cena: 100 PLN
Formularz rejestracyjny oraz regulamin: https://forms.gle/7tw4FuwgDSStHPcq5
Uwaga! Będzie udostępnione nagranie z webinaru dla uczestników!
Zapraszamy!