Bierne oznaczanie w pracy węchowej – webinar

28 grudnia, 2021 @ 8:00 pm - 9:00 pm

Zapraszamy na webinar poświęcony:
– zagadnieniu biernego oznaczania w pracy węchowej [tzw. „sit & stare”, „freeze” czy „zamrożenia”]
Podczas webinaru przedstawiony zostanie od podstaw schemat budowania biernego oznaczania od początku aż do wykorzystania w pracy węchowej.
Wykończenie szukania w detekcji użytkowej jest jej kluczowym elementem, oznaczenie poprzez „sit and stare” daje możliwość precyzyjnego i długotrwałego wskazania źródła zapachu bez uszczerbku na próbce zapachowej 🙂
Oznaczanie w detekcji użytkowej jest koniecznością, jednak może być równie przydatne w jej rekreacyjnej formie, czyli w nose work.
Bierne oznaczanie może być również wykorzystane w tropieniu w celu oznaczenia odnalezienia śladu czy przedmiotów na śladzie.
Webinar poprowadzi Jagna Gill – przewodnicza dwóch psów szkolonych w ratownictwie terenowym i gruzowiskowym, przewodniczka dwóch psów szkolonych w zdalnej detekcji zapachowej i certyfikowanych przez Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja] na bazie standardów UNOPS, instruktorka Nose Work certyfikana przez sędziów Svenska Nose Work Klubben [Szwecja], instruktora dogoterapii, absolwentka rocznego kursu zdalnej detekcji zapachowej w Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja], założycielka Fundacji IMRA – Psy w Służbie Człowieka oraz współtwórczyni projektu THOR Working Dogs.
Cena: 200 PLN
Formularz rejestracyjny oraz regulamin: https://forms.gle/oRPQphVyRy5xoufM6