Case Study – zaburzenia behawioralne psów o podłożu zdrowotnym

21 lutego, 2022 @ 6:30 pm - 7:00 pm

UWAGA: JEST TO POWTÓRKA WEBINARU, poszerzona o nowe przypadki. Serdecznie zapraszamy Was na drugą edycję wykładu na temat zaburzeń zachowania psów o podłożu zdrowotnym. Webinar w całości poświęcony będzie przypadkom zaburzeń behawioralnych u psów, których przyczyną były problemy zdrowotne. Krok po kroku przejdziemy od zaburzenia zachowania poprzez diagnostykę do rezultatu i wyniku badań. Omówimy tło zachowań naszych pacjentów, ale też damy możliwość słuchaczom spróbować rozwiązać nasze zagadki.
Wydarzenie skierowane jest do behawiorystów, trenerów, lekarzy weterynarii.
czas trwania: około 3 godziny (z możliwością wydłużenia);
koszt: 140 zł;
Zapisy poprzez formularz:
Webinar będzie realizowany za pośrednictwem platformy Clickmeeting. Nagranie będzie dostępne przez 7 dni.
Liczba miejsc jest ograniczona.
O prowadzących:
lek. wet. Karolina Twardzik ‘Otwórz się na psa’– behawiorystka/zoopsycholożka, trenerka psów, instruktorka detekcji zapachowej oraz lekarka weterynarii. Przewodniczka dwóch suczek mix – Zorki i Stasi. Pracuje metodami wolnymi od przemocy, z szacunkiem do psa jak i człowieka. Uważa, że pracę z psem trzeba zacząć od pracy nad samym sobą i nauczyć się akceptacji siebie i innych, a także bycia tu i teraz. Stąd też nazwa, w którym kluczowym słowem jest otwórz się – otwórz się na siebie, innych ludzi i otaczający Cię świat. Jej konikiem jest psychofarmakologia, a także trening medyczny.
lek. wet. Dominika Szymanowska – ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2013 r. Praktykujący lekarz i od trzech lat zoopsycholog, współwłaścicielka Przychodni Weterynaryjnej AVET w Olsztynie. Zawodowo fascynują ją zaburzenia zachowania na tle chorób wewnętrznych. Opiekunka sześcioletniego psa w typie boksera, Diesla, który nauczył ją rozumienia psiego postrzegania rzeczywistości.
Pomaga ludziom zrozumieć zachowanie ich psa, zmienić ich własne nastawienie (i lenistwo!:)) i zbudować relację opartą na obustronnym zaufaniu i przyjaźni, bo tylko taka relacja jest naprawdę satysfakcjonująca dla obu stron.

Data:
21 lutego, 2022