Grunt to bunt – kurs dla psich nastolatków w mini grupie (Wrocław)

11 stycznia, 2022 @ 7:00 pm

Serdecznie zapraszamy na grupowy kurs posłuszeństwa dla psich nastolatków od 5 miesiąca życia oraz psów dorosłych.
Zachowania dorastającego psa często wymykają się spod kontroli. Niegdyś przybiegający na każde zawołanie szczeniak, teraz nieposłuszny i emocjonalny psi nastolatek – dobrze to znamy i mamy na to sposoby 🙂
Kurs startuje 11.01 o godz.19:00 (wtorki)
Treningi są raz w tygodniu przez 7 tygodni.
Kurs będzie odbywał się w nieco innej formie niż dotychczasowe kursy Grunt to bunt. Będziemy pracować w małej grupie, składającej się maksymalnie z 4 zespołów pies + człowiek.
Oprócz podstawowego posłuszeństwa, będę chciała pokazać wam jak lepiej interpretować psie zachowania, odczytywać psie emocje i pomagać psu radzić sobie w trudnych sytuacjach, również podczas codziennych spacerów.
Dowiesz się jak zmotywować swojego psa do pracy oraz jak unikać błędów podczas treningu. Przygotuj się sporą dawkę wiedzy !
Tematyka kursu:
– skupienie uwagi na przewodniku – imię ma moc
– właściwa komunikacja z psem
– motywacja to nie ekscytacja
– nauka odpoczywania, wartość bycia na miejscu
– różne sposoby nagradzania psa
– podstawowe komendy
– chodzenie na luźnej smyczy – proces, który wymaga czasu i konsekwencji
– przywołanie to podstawa i bezpieczeństwo
– właściwa zabawa z psem
– rezygnacja i radzenie sobie z rozproszeniami
– elementy psich sportów/fitness
Na kurs mogą uczęszczać psy zdrowe, z ważnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie, odrobaczone.
Suki w cieczce nie będą wpuszczane na zajęcia. W kursie nie mogą brać udziału psy z problemami agresji.
Kurs prowadzi Julia Wojciechowska
Ilość uczestników z psami: 4
Kurs:
7 treningów praktycznych/45 min.): 650zł
Po psim przedszkolu Positive Dog: 590zł
Zapisy: https://forms.gle/qaQssCV7Xd6eCkWN7
Po wypełnieniu formularza prosimy poczekać na mail organizacyjny z informacją o rezerwacji miejsca.
Zasady:
– w celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty na konto (podane w mailu organizacyjnym) w wysokości 50% kwoty zajęć
– rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailowo lub SMS-owo
– w przypadku rezygnacji ze szkolenia później niż na 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia lub nie wzięcia udziału w szkoleniu, nie zwracamy zaliczki
– nieobecność można odrobić, jeśli trener zostanie poinformowany o tym mailowo najpóźniej 3h przed zajęciami
Do zobaczenia!

Data: