• This event has passed.

Klasy komunikacji i socjalizacji w Wielkopolsce

1 kwietnia, 2022 - 3 kwietnia, 2022

Klasy komunikacji i socjalizacji
Kiedy: 1 – 3 kwietnia 2022, godz.: 9:30 – 18
Gdzie: DOG TOK – Szkoleniowy Raj Bure, 62-250 Czerniejewo, woj. wielkopolskie
Formuła: warsztaty praktyczne
Wielkość grupy: 20 zespół pies-człowiek, obserwatorzy
Zgłoszenie uczestnictwa i opłaty:
Uczestnik z psem – 800 zł
Drugi pies – 500 zł
Obserwator – 500 zł
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest przesłanie formularza zgłoszeniowego i zapłata w ciągu 5 dni roboczych zaliczki w kwocie 200 zł przelewem bankowym na konto Organizatora.
Pozostałą kwotę za Szkolenie należy wpłacić najpóźniej do 18 marca 2022.
W przypadku pytań prosimy pisać lub dzwonić:
Messenger: m.me/talkingdogspl
E-mail: info@talkingdogs.pl
Warsztaty poprowadzą:
Paulina Ziółkowska
Psy są moją fascynacją od ponad 20 lat. Najpierw zainteresowałam się ich szkoleniem, a od 2000 roku szkoleniem klikerowym. W 2007 roku zorganizowałam pierwsze warsztaty z udziałem zagranicznego trenera. To wydarzenie stało się podstawą do założenia fundacji, której prezesem byłam przez 5 lat. Przez ten czas zorganizowałam i tłumaczyłam kilkanaście seminariów, warsztatów oraz kursów instruktorskich, we wszystkich biorąc czynny udział. Szukając rzetelnej wiedzy o psach i ich szkoleniu, w 2008 roku po raz pierwszy wzięłam udział w konferencji naukowej na temat psów i psowatych. W czasie pierwszego Canine Science Forum w Budapeszcie poznałam Alexę Caprę – naukowca i szkoleniowca z Włoch, założycielkę szkoły Gentle Team. Ta znajomość przerodziła się w przyjaźń oraz źródło wiedzy i inspiracji. Dzięki Alexie zrozumiałam, że w naszym życiu z psem liczy się przede wszystkim wspólna relacja, oparta na komunikacji i zaufaniu. Od 2008 roku regularnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach naukowych.
Wiedza naukowa dotycząca psów różni się od wiedzy popularnej, dlatego na blogu przedstawiam badania na temat psich zachowań, komunikacji i emocji, a także dzielę się własnymi przemyśleniami i doświadczeniem.
Jestem instruktorem Gentle Team. Od 2012 roku razem z mężem, Wojtkiem Radomiakiem, rozwijam projekt szkoleniowy Talking Dogs, w ramach którego jako pierwsi i jedyni w Polsce zaczęliśmy organizować i prowadzić klasy komunikacji i socjalizacji według zasad opracowanych przez Alexę Caprę oraz inne warsztaty, kursy trenerskie i seminaria.
W psach najbardziej fascynuje mnie ich komunikacja społeczna, sposób wymiany informacji ze sobą wzajemnie oraz ze swoim człowiekiem i innymi ludźmi. Te mikro-zachowania, które są niezwykle istotne w budowaniu naszej relacji z psem. Ponadto relacja z psem sama w sobie, i wszystkie, czasami bardzo drobne elementy, które na nią wpływają.
Oprócz psów uwielbiam czytać i podróżować. Lubię włoską kuchnię i skandynawski design. Moja rodzina to mąż Wojtek, dzieci Filip i Ala oraz nasze suczki Phoebe, pochodząca z pseudo-hodowli ZKwP chińska grzywka powderpuff, pochodząca z samego południa Portugalii Sintra da Casa da Buba rasy portugalski pies wodny oraz Blixa z włoskiej hodowli Italian Style Pumi.
Wojtek Radomiak
Ze szkoleniem psów profesjonalnie związany od 2007 r.
Od 2012 r. wraz z Pauliną Ziółkowską rozwija projekt Talking Dogs, skupiając się na propagowaniu innowacyjnego podejścia do edukacji opiekunów oraz pracy z psem. Specjalizuje się rehabilitacji psów agresywnych, koegzystencji z psami o silnym popędzie łowieckim oraz społecznej komunikacji psów. Stosuje podejście interdyscyplinarne mieszając różne perspektywy z obszaru: etologii, stosowanej analizy behawioralnej, psychologii porównawczej, neurobiologii afektywnej, itd. … to właśnie wtedy dzieje się prawdziwa magia!

Start:
1 kwietnia, 2022