• This event has passed.

Kurs Posłuszeństwa I stopnia

14 grudnia, 2021

Zapraszam chętne osoby na Kurs Podstaw Posłuszeństwa Psa. Kurs dedykowany jest psom, które ukończyły 5 miesiąc życia, wzwyż. Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia z tematu posłuszeństwa tj.:
– skupienie psa na przewodniku
– nauka siadania i warowania
– pozostawanie w miejscu
– chodzenie przy nodze
– luźna smycz
– przywołanie
– samokontrola
– targetowanie
i wiele innych dodatkowych ćwiczeń dopasowanych do możliwości i wieku psiego uczestnika.
Szkolenie oparte jest na metodach pozytywnego wzmocnienia, budowaniu więzi i dobrych relacji między psem a jego przewodnikiem. Podczas kursu dowiecie się jak poradzić sobie z psem w jaki sposób odczytywać sygnały niewerbalne, którymi posługuje się pies , jak pomagać psu w trudnych dla niego sytuacjach. Pokażę Wam co robić by być dobrym przewodnikiem dla psa, tak abyście mogli stworzyć zgrany duet zbudowany na zaufaniu.
Ćwiczymy w bardzo przyjemnym miejscu usytuowanym na terenie Strzelnicy, przy ul. Jaśkowa Dolina 114 w Gdańsku , oczywiście w godzinach w których wszelakie strzały już nam nie towarzyszą 😉
Szkolenie składa się z 14 zajęć praktycznych, spotykamy się 2 x w tygodniu we wtorek i czwartek.
Na szkolenie nie kwalifikują się psy z agresją oraz z poważnymi problemami behawioralnymi.
ZAPISY:
– tel. 606-72-96-10