Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Obedience z Magdą Łęczycką-Mrzygłód

9 kwietnia

Zapraszamy na dwudniowe seminarium obedience z Magdą Łęczycką Mrzygłód. Seminarium odbędzie się w Kiekrzu k. Poznania na ogrodzonym placu, na zewnątrz, niezależnie od pogody. Organizator zapewnia ciepłe i zimne napoje oraz przekąski. Będzie możliwość zamówienia obiadu.
Program seminarium:
Sobota – 2 sesje indywidualne po ok 20 min i 1 sesja grupowa
Niedziela – 2 sesje indywidualne po ok 20 min i 1 sesja grupowa
Liczba miejsc:
Uczestnicy z psami: 8 miejsc
Obserwatorzy: bez limitu
Cena:
– Uczestnik z psem (2 dni): 450 zł
– Obserwator (2 dni): 100 zł
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/YuSsxDmsEXszrGZD7
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wpłata zaliczki w wysokości 50% kwoty (Numer konta zostanie wysłany w mailu potwierdzającym zgłoszenie). W razie konieczności odwołania seminarium pieniądze będą zwracane.
O prowadzącej:
Magda związana jest z Obedience od 2007 r. Początkowo ze swoim owczarkiem belgijskim Kajem, startowała jako zawodniczka, aby wkrótce pod szyldem Klubu Team Spirit, szkolić kolejne pokolenia psich sportowców. W swojej pracy stosuje pozytywne metody szkoleniowe, a przede wszystkim dba o emocje psów i budowanie porozumienia między psem i przewodnikiem.
Stale się dokształca – uczestniczyła w ponad 300 seminariach w kraju i za granicą (m.in. Francja, Hiszpania, Austria). Trenowała u boku Marii Brandel i Siv Swendsen podczas kilkutygodniowych pobytów w Szwecji i Norwegii. Jak sama mówi, z każdego z tych wyjazdów wyciąga coś dla siebie i zdobytą wiedzę przekłada na treningi i szkolenia. Wraz z Zuko, dwukrotnie uczestniczyła w prestiżowym międzynarodowym obozie obedience, organizowanym w Szwecji przez Marię Brandel i Ditte Andreson, gdzie trenowali u boku czołowych zawodników z 6 różnych krajów.
Magda o sobie i sportowym posłuszeństwie: „Przygotowywanie psów do zawodów obedience to moja pasja, poświęcam jej każdą wolną chwilę. Wciąż się rozwijam, dążąc do perfekcji i pełnego zrozumienia się z moimi psami. Moim celem jest uśmiechnięty na zawodach pies, który pracuje szybko, ale precyzyjnie z pełnym zaangażowaniem, w harmonii ze swoim przewodnikiem. Obecnie startuję ze swoim trzecim sportowym psem, borderem użytkowym Weiem. W międzyczasie odkryłam też, ile frajdy sprawia mi praca z ludźmi – wciąż więc zgłębiam techniki efektywnego uczenia, motywowania do codziennej pracy ze swoimi czworonogami oraz radzenia sobie ze stresem na zawodach.”
Więcej o Magdzie i jej pracy dowiecie się na blogu: www.obiblog.pl
oraz na kanale YouTube: Trener Opowiada.
Latest posts by Paweł (see all)

Szczegóły

Data:
9 kwietnia

Organizator

Koniec smyczy
Telefon:
691 704 456
Adres e-mail:
szkolenia@koniecsmyczy.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Koniec smyczy Kiekrz
Poznańska 112
Kiekrz, 62-090 Poland
+ Google Map
Telefon:
691 704 456
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia