Obóz Dogfrisbee 2022!

22 lipca, 2022 @ 8:00 am - 24 lipca, 2022 @ 5:00 pm

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju obóz dogfrisbee pod okiem TRZECH polskich trenerów i zawodników z różnych części Polski! ❤
————————————————————-
Miejsce: Celów, woj. dolnośląskie
Współrzędne geograficzne: 50º 57′ 27.798″ N 16º 10′ 47.742″ E
Termin: 22-24.07.2022
Noclegi:
Dodatkowo płatna możliwość noclegu we własnym namiocie na terenie obozu z dostępem do kuchni, łazienki i toalety, kontakt dotyczący noclegu z Karoliną Janecką.
Liczba miejsc (może ulec zmianie):
10 zespołów z psami
8 obserwatorów
Cena obozu:
Uczestnik z psem:
650 zł / 3 dni
500 zł / 2 dni
350 zł / 1 dzień
Obserwator:
300 zł / 3 dni
230 zł / 2 dni
180 zł / 1 dzień
[pierwszeństwo otrzymują osoby zapisujące się na trzy dni]
Aby zagwarantować sobie miejsce na obozie należy:
– Wpłacić zaliczkę (50% ceny) do 15.05,
– Wpłacić pozostałą kwotę do końca czerwca.
ZAPISY JUŻ OTWARTE!
Formularz zgłoszeniowy:
W wolnej chwili potwierdzimy drogą mailową Twoje uczestnictwo. Wszyscy organizatorzy pracują, dlatego prosimy o cierpliwość 🙂
———————————————————————————-
O prowadzących:
– Karolina Janecka – Hodowca, ratownik (uczestniczy w pracy wodnej z psami i posiada psa z uprawnieniami wg rozp. MSWiA), technik weterynarii, zawodnik i trener dogfrisbee, sędzia II stopnia USSDN, właściciel trzech suk rasy border collie. Jej życie i praca z psami trwa od ponad 15 lat. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach, seminariach i obozach z trenerami z polski i zza granicy. Karolina interesuje się zoofizjoterapią i rozwija się w tym kierunku, a od 2016 roku prowadzi własne szkolenia na terenie Polski. W pracy z psami skupia się na motywacji, komunikacji, dokładności i solidnych podstawach. Jest osobą pozytywną, pełną energii i zapału do pracy z ludźmi i ich czworongami. Osiąga sukcesy w ratownictwie i dogfrisbee ze swoimi sukami.
– Mikołaj Synowiec – Zawodnik, sędzia II stopnia USDDN i pasjonat dogfrisbee, pracownik Tromplo (międzynarodowej szkoleniowej platformy internetowej), właściciel dwóch psów rasy border collie. Uczestniczy w wielu szkoleniach, kursach, seminariach i obozach z trenerami z polski i zza granicy od 2017 roku. Mikołaj jest osobą pełną motywacji i chęci do pracy, potrafi każdą najprostszą rzecz rozłożyć na czynniki pierwsze i doszukiwać się nie zawsze oczywistych detali. Nie posiada za wielu „oficjalnych” osiągnięć na swoim koncie, natomiast przez kilka ostatnich lat pracował nad ciężkim przypadkiem motywacyjnym swojego psa zdobywając dzięki temu doświadczenie. Aktualnie jest w stanie wyjść z psem na pole i ma pewność, że pies będzie chciał współpracować z nim. Ich pierwsze zawody miały na celu utrzymanie skupienia psa na przewodniku i wspólnej zabawie – można po tym się domyślić, że była to ciężka i zawiła droga. Mikołaj nie boi się żadnych wyzwań, a cięższe przypadki są dla niego ogromną dawką motywacji i możliwością zdobycia dodatkowego doświadczenia. W pracy z psami skupia się głównie na dobrej zabawie i wybieraniu kryteriów adekwatnych do poziomu psa i osiągnięciu sukcesu.
– Aleksandra Hojeńska – Zawodnik i trener dogfrisbee, sędzia I stopnia USDDN, technik grafiki komputerowej, właściciel dwóch psów rasy border collie. Aleksandra od 8 lat interesuje się kynologią oraz uczestniczy w szkoleniach, kursach, seminariach i obozach z trenerami z polski i zza granicy. Posiada kilka osiągnięć w dogfrisbee i agility. W pracy z psami skupia się głównie na dobrej komunikacji oraz połączeniu efektownych sztuczek z precyzją i bezpieczeństwem. Od lat zagłębia się w temat budowania relacji z psami, a od 2016 roku prowadzi własne szkolenia na terenie Polski. Startuje z różnymi psami, dzięki czemu rozwija się i nabiera doświadczenia. Jest osobą pełną motywacji i werwy do pracy, chętnie motywuje innych i lubi mieć wszystko zaplanowane.
Nasze filmiki/social media:
Aleksandra:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UClqo6j2ILknX_mPcvbZ6Y5A
Instagram – https://www.instagram.com/_kalles_/
———————————————————————————-
Dodatkowe informacje:
– Teren jest w pełni ogrodzony,
– każdy dzień będzie dzielił się na dwa bloki – poranny i wieczorny,
– każdego dnia będą odbywać się zajęcia rzutowe bez psów,
– jednego dnia wieczorem odbędzie się wykład dotyczący dogfrisbee,
– jednego dnia popołudniu zamiast zajęć rzutowych odbędą się wykłady z medycznej opieki nad psami,
– posiłki we własnym zakresie, zapewniamy dostęp do kuchni – za dodatkową opłatą śniadania w drugim i trzecim dniu obozu mogą zapewnić organizatorzy, wieczorem będą odbywały się ogniska.
UWAGI:
– Nie zwracamy wpłaconych pieniędzy! (istnieje możliwy zwrotu pieniędzy po znalezieniu osoby na swoje miejsce),
– w przypadku odwołania obozu przez organizatorów zwracana jest całkowita wpłacona przez uczestnika kwota,
– brak ograniczeń wiekowych – osoby poniżej 18 roku życia mogą brać udział za pisemną zgodą rodziców, osoby poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby pełnoletniej (rodzic/opiekun/uczestnik obozu).
– organizatorzy mają prawo usunąć z obozu psy agresywne/chore nie zwracając kosztów,
– organizatorzy nie odpowiadają za kontuzje i urazy człowieka, bądź psa.
W razie pytań zapraszamy do wiadomości prywatnej, bądź drogą mailową: bladeonfire.pl@gmail.com

Początek:
22 lipca, 2022 @ 8:00 am