Seminarium dogfrisbee z Anią Radomską : 26-27.04.2022r Miłoszyce

26 kwietnia, 2022 - 27 kwietnia, 2022

Zapraszam na seminarium dogfrisbee z Anią Pająk Radomską które odbędzie się 26-27.04.2022 w Miłoszycach pod Wrocławiem 🙂
Poziom zaawansowania:
Zajęcia przeznaczone dla osób i psów początkujących jak i bardziej zaawansowanych teamów stawiających już swoje kroki w zawodach dogfrisbee.
Poniżej program seminarium.
O Ani:
Ania Pająk Radomska jest absolwentką uczelni Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Dogfrisbee zajmuje się od 2005 roku. Startowała w tym czasie z
dwoma swoimi psami rasy border collie- Arsim i Westem.
Jej największe osiągnięcia to:
•3x Zwycięzca finału Dog Chow Disc Cup (2008/2012/2015)
•Tytuł Mistrza Czeskiej Republiki Super Open 2012
•V-ce mistrzostwo Europy Quadruped 2009/2017
•I miejsce Far Out, Finały UpDog International Finals 2017 (USA)
•III miejsce, Freestyle, Finały UpDog International Finals 2017 (USA)
•PB w długości rzutu: 78,8m (jednocześnie Rekord Polski)
•Brązowy medal Mistrzostw Europy Quadruped /2014 2018/
•I miejsce, Long Distance i tytuł Mistrza Rosji 2018 (RUS)
•III miejsce Mistrzostwa Polski, Wrocław 2018
•Sportowiec Roku TOP FOR DOG 2018
•Vce Mistrzostwo Europy Bonsai Open 2019
Mistrz Polski Freestye 2020
•Tytuł Latającego psa 2020
•Mistrz Polski long distance 2020
•Mistrz Czech Long Distance 2020
•Mistrz Czech Long Distance 2021
•Kwalifikacja na mistrzostwa świata USDDN 2022 w SuperOpen i Super Pro Toss & Fetch
Osoby, które chciałyby się dowiedzieć trochę więcej o prowadzącej odsyłam na stronę : https://anokachan.wixsite.com/lekcjedogfrisbee/about
Program seminarium:
-Nauka różnych technik rzutowych,
jak zacząć przygodę z dogfrisbee – kluczowe podstawy,
-nauka elementów freestyle- Teoria i praktyka
-Praca z młodym psem pod kątem frisbee
-jak pracować nad techniką skoku,
-Tworzenie sekwencji
-nad czym pracować z psem w warunkach domowych,
-motywacja, zabawa, relacja z psem
Temat bloku merytorycznego jest do ustalenia z uczestnikami ( do wyboru: wszystko o overach, tworzenie sekwencji, podstawowe umiejętności w trenowaniu dogfrisbee, sędziowskie rady na temat freestyle. )
Dzieci poniżej 15 lat mogą brać udział w zajęciach tylko jako słuchacze – biorą udział w zajęciach rzutowych, ale nie pracują z psami! Wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego!
UWAGA! W zajęciach mogą brać udział psy zdrowe, znające podstawy posłuszeństwa, POTRAFIĄCE ODPOCZYWAĆ W KLATCE (w ciszy), wykazujące chęć zabawy i współpracy z właścicielem! Nie mogą wykazywać agresji do ludzi oraz psów!
Liczba miejsc:
• 10 teamów (człowiek + pies)
• 4 obserwatorów czynnie uczestniczących w zajęciach rzutowych
Data:
26-27.04.2022 (WTOREK i ŚRODA!)
Lokalizacja:
ul. Brzozowa Miłoszyce (15km od Wrocławia)
Koszty:
TEAM (człowiek + pies) – 430zł (2 dni) 270zł (1 dzień)
OBSERWATOR (osoba biorąca udział w ćwiczeniach rzutowych) – 200zł (2 dni) 120zł (1 dzień)
Możliwość rozłożenia płatności na raty.
Formularz zgłoszeniowy:
Zostanie udostępniony 14.01.2022r (piątek) godz.19:00
Szczegóły dotyczące płatności zostaną przesłane po otrzymaniu zgłoszenia. Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie kwoty w wysokości 50 % wartości seminarium. Przy zapisach pierwszeństwo mają osoby zgłaszające się na 2 dni!
PYTANIA proszę kierować na:
e-mail: discdogswroclaw@gmail.com lub FB: Marta Haręża
UWAGA!
– Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania seminarium, jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników. W takiej sytuacji zwracana jest całkowita, wpłacona przez uczestnika kwota.
– Organizator nie zwraca pieniędzy jeśli uczestnik nie pojawi się na zajęciach!
– Organizator ma prawo do odsunięcia uczestnika od zajęć jeśli używa on wobec psa przemocy lub kondycja psa lub zdrowie budzi wątpliwości.
– Organizator ma prawo do odsunięcia od zajęć psy wykazujące agresję do ludzi i/lub do innych zwierząt.
– Organizator nie ponosi odpowiedzialności za urazy i kontuzje człowieka, bądź psa.
– Uczestnik może odstąpić swój udział w zajęciach osobie trzeciej tylko i wyłącznie za zgodą i wiedzą organizatora
– Uczestnik ponosi wszelką odpowiedzialność za psa podczas seminarium.
– Prowadzący nie odpowiadam za urazy lub kontuzje człowieka bądź psa nabyte podczas zajęć.

Początek:
26 kwietnia, 2022