Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Seminarium Dogfrisbee z Julią Zaborowską

21 maja - 22 maja

Zapraszamy na seminarium Dogfrisbe z Julią Zaborowską.
Trochę o Julce :
Julia Zaborowska jest czynną zawodniczką, trenerem i sędzią Dogfrisbee (Up Dog Challenge oraz USDDN – level II). Od 2013 roku bierze udział w zawodach razem ze swoim psem Floydem, od 2021 roku z młodszym psem – Effectem. Startując w Polsce i Europie zdobywają wysokie miejsca w kategoriach dystansowych jak i freestylowych. Od 2016 roku prowadzi klub Dogfrisbee w Łodzi, jej uczniowie regularnie startują na zawodach osiągając sukcesy prywatne i podiumowe. Swoje umiejętności rozwijała u najlepszych zawodników z całego świata (Anna Radomska, Joanna Korbal, Andrea i Jason Rigler, Michaela Androva, Veronika Urbášková, Tzahi Melamed, Paco Lobo, Thomas Fischer, Betina Koch) i zebraną wiedzę stara się jak najlepiej przekazać na licznych warsztatach i seminariach, które prowadzi. Jej głównym celem jest udowodnienie ludziom, że frisbee to wszechstronny sport, który umożliwia świetną zabawę ze swoim psem. Dużo czasu poświęca na dopracowanie komunikacji ze swoimi psami a także na naukę technik rzutowych i sztuczek z wykorzystaniem dysku, co w znacznym stopniu wpływa na widowiskowość freestylu. Na seminarium możecie spodziewać się nauki solidnych podstaw zarówno w komunikacji z psem jak i w technikach rzutowych. Każdy z uczestników będzie miał 5 indywidualnych sesji w ciągu dwudniowego seminarium. Obserwatorzy biorą udział w zajęciach rzutowych, mogą czynnie uczestniczyć w części teoretycznej oraz zadawać pytania na wejściach innych zespołów. W zależności od zaawansowania, na sesjach indywidualnych możemy pracować nad skupieniem psa, zwiększeniem chęci do wykonywania zadań, aportem, komunikacją, nauką podstaw niezbędnych dla przyszłych mistrzów Dogfrisbee, nauką figur freestylowych, tworzeniem sekwencji oraz prezentacją siebie i psa na polu startowym.
KIEDY:
21-22.05.2022
GDZIE?
Myślenice, Osieczany, Ogrodzony plac
KOSZT?
390 ZŁ uczestnik z psem – 2 dni
280 ZŁ obserwator czynnie biorący udział w rzutach – 2dni
200 zł obserwator 1 dzień
PO ZAKOŃCZENIU SEMINARIUM KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMUJE CERTYFIKAT UCZESTNICTWA ONLINE ( Do własnego wydruku ) Wymagana jest klatka, dyski do ćwiczeń dla psa, woda, smaczki oraz zabawki.
Z A P I S Y
poprzez formularz zgłoszeniowy
U W A G A !
gwarancją miejsca na seminarium jest wpłata zadatku 190 zł. wpłaty są bezzwrotne – w przypadku rezygnacji należy znaleść osobę na swoje miejsce. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania seminarium w przypadku zbyt małej liczby osób lub sytuacji epidemiologicznej w Polsce. w takim przypadku wszystkie wpłacone pieniądze zostaną zwrócone uczestnikom.

Szczegóły

Początek:
21 maja
Koniec:
22 maja

Organizator

Air-Dog Team
Telefon:
733 997 355
Adres e-mail:
lena.airdog@gmail.com

Miejsce wydarzenia

Air-Dog Team
Myślenice, Poland + Google Map