Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trening medyczny psa – warsztaty praktyczne w Poznaniu z Karoliną Twardzik

12 lutego - 13 lutego

Serdecznie zapraszamy na [płatne] dwudniowe warsztaty z treningu medycznego prowadzone przez Karolinę Twardzik – zoopsycholożkę, trenerkę psów i lekarkę weterynarii.
Czym jest trening medyczny?
Trening medyczny jest oparty na wyborze, polega na współpracy z psem przy wykonywaniu zabiegów higienicznopielęgnacyjnych. Pies uczy się, że w każdej chwili może przerwać zabieg, dzięki temu podejmuje decyzję, czy jest gotów na więcej.
Warsztaty zostaną przeprowadzone w nietypowej formie:
zaczniemy od webinaru na 2 tygodnie przed praktycznym weekendem.
Webinar będzie nagrywany.
Po webinarze spotykamy się na prywatnej grupie na Facebooku, gdzie każda para pies – człowiek ćwiczy pod okiem Karoliny zachowania startowe (o których będzie mowa na webinarze) i wstawia ich nagrania, tak aby już na samych warsztatach rzeczywiście móc pracować nad zgodą psa i wprowadzić podstawy zabiegów.
Ilość uczestników z psami: 8
Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Każdy uczestnik ma dwa wejścia każdego dnia, po około 20 – 30 min każde.
Koszt: 550 zł
Ze względu na komfort psów nie przyjmujemy obserwatorów.
W cenie udział w warsztatach, przekąski i napoje w trakcie warsztatów, webinar, oraz uczestnictwo w grupie na Facebooku.
Zapisy przez formularz:
https://forms.gle/xWT8aJJR59zdcxLb7
O prowadzącej:
Karolina Twardzik ‘Otwórz się na psa’– behawiorystka, trenerka psów, instruktorka detekcji zapachowej i lekarka weterynarii. Przewodniczka dwóch suczek mix – Zorki i Stasi. Pracuje metodami wolnymi od przemocy, z szacunkiem do psa jak i człowieka. Uważa, że pracę z psem trzeba zacząć od pracy nad samym sobą i nauczyć się akceptacji siebie i innych, a także bycia tu i teraz. Stąd też nazwa, w którym kluczowym słowem jest otwórz się – otwórz się na siebie, innych ludzi i otaczający Cię świat. Jej konikiem jest psychofarmakoterapia psów, a także trening medyczny

Szczegóły

Początek:
12 lutego
Koniec:
13 lutego
Witryna internetowa:
https://forms.gle/xWT8aJJR59zdcxLb7