• This event has passed.

Warsztaty Handlingu Warszawa

4 lutego, 2022 - 6 lutego, 2022

Szanowni Państwo,
doskonałe opinie Uczestników grudniowej edycji kursu PRO HANDLING pozwalają nam z dumą stwierdzić, że przygotowany przez nas program oraz nowatorska formuła zajęć spełniły swoje zadanie.
Dlatego też, odpowiadając na otrzymane zapytania o kolejną edycję, informujemy z przyjemnością, że otwieramy zapisy na Kurs Handlingowy organizowany przez PRO HANDLING, który odbędzie się na początku lutego 2022!
W ramach naszego kursu nauczą się Państwo podstawowych technik prezentacji psa; zarówno w ruchu jak i w statyce.
– dobór metody wystawiania psa,
– ustawianie psa w pozycji wystawowej; z dotykiem / bez dotyku,
– utrzymywanie pozycji wystawowej,
– skupienia psa na wystawcy,
– wydobywanie / utrzymania ekspresji psa podczas wystawiania,
– odczulenia dotyku sędziego,
– technika pokazywania zębów,
– metody przeniesienia ciężaru ciała na front psa,
– praca z ringówką,
– figury ringowe w procesie wystawiania,
– zarządzanie czasem na ringu,
– prezentacja psa na wystawie – symulacja wystawy.
Czas trwania – 16 godzin
Termin: 04-06 lutego 2022
– 04 lutego 2022 (piątek) godziny 16 – 19
– 05 lutego 2022 (sobota) godziny 10 – 18
– 06 lutego 2022 (niedziela) godziny 10 – 14
W czasie warsztatu PRO HANDLING, Uczestnicy będą cały czas pracowali z psami; zajęcia będą odbywały się w podziale na podgrupy, dzięki czemu nie będziecie Państwo tracić czasu czekając na ćwiczenia Waszego psa.
Miejsce: Warszawa (dokładna lokalizacja zostanie podana później)
Cena za:
– Uczestnika z psem – 1.230 zł (cena z VAT)
– Obserwatora – 475 zł (cena z VAT)
Uwaga!
Zapisy będą ważne wyłącznie po dokonaniu wpłaty na konto. Numer konta otrzymacie Państwo mailem po wypełnieniu i przesłaniu kwestionariusza zapisu.
INFORMACJE
Z powodu charakteru warsztatów nie ma możliwości, żeby w zajęciach uczestniczyła jedna osoba z dwoma psami.
Informujemy, że na zajęcia nie przyjmujemy suk w cieczce i psów agresywnych.
Uczestnicy są zobowiązani zapewnić klatkę / transporter dla psa, na czas przerw w ćwiczeniach.
Prowadząca: Edyta Ossowska – Instruktor szkolenia psów w szkole PRO HANDLING, behawiorysta, Sędzia ZKwP, hodowca rasy Rhodesian Ridgeback.
Dodatkowe informacje możecie państwo uzyskać kontaktując się z PRO HANDLING:
mail: prohandling.biuro@gmail.com
COVID-19
Podczas naszych kursów zależy nam na bezpieczeństwie sanitarnym, dlatego prosimy Uczestników – obserwujcie swój stan zdrowia i jeśli będziecie mieli wątpliwości przed zajęciami – prosimy wykonajcie test na COVID-19.
Jeśli okaże się, że będziecie skierowani na kwarantannę i nie będziecie mogli uczestniczyć z powodów zdrowotnych poinformujcie nas jak najszybciej – po prostu zwrócimy Wam pieniądze.
Fajnie byłoby też gdybyście zechcieli nas poinformować w zgłoszeniu (jest w kwestionariuszu specjalna rubryka), że jesteście szczepieni / jesteście ozdrowieńcami. Decyzja w tym zakresie zależy jednak wyłącznie od Was (my nie będziemy sprawdzali żadnych dokumentów).
My, jako PRO HANDLING deklarujemy, że podporządkujemy się rygorom i przepisom sanitarnym nałożonym na organizatorów szkoleń przez Ministerstwo Zdrowia. W przypadku konieczności odwołania kursu przysługiwać Państwu będzie zwrot za bilety.
Zapraszamy serdecznie, z kynologicznym pozdrowieniem
PRO HANDLING