• To wydarzenie minęło.

Webinar – jak pracować nad koncentracją

19 stycznia @ 6:30 pm

Zapraszam na wykład on-line z zakresu pracy nad koncentracją podczas sesji szkoleniowej z psem. Głównie skupimy się na Obedience, natomiast każdy wyciągnie z tego tematu coś dla siebie, nawet nie pracując konkretnie nad Posłuszeństwem Sportowym.
Wykład skierowany jest zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych przewodników. Będziemy rozmawiać nie tyle o konkretnych „ćwiczeniach na koncentrację”, a nad czym zdecydowanie ważniejszym: jak zbudować sesję szkoleniową, jakich błędów unikać, co może sprawiać, że Twój pies się rozprasza podczas treningu czy zawodów.
Wykład odbędzie się w środę 19 stycznia o 18:30, webinar będzie nagrywany i każdy uczestnik otrzyma dostęp na 7 dni do nagrania. Planowany czas trwania to półtorej godziny.
Cena uczestnictwa jednej osoby to 70pln, liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy poprzez formularz szkoleniowy: https://forms.gle/G1h1uGgUYQLtLbqc6
Latest posts by Paweł (see all)

Data:
19 stycznia