Dummy – komunikacja, motywacja i aport w pracy z retrieverem

5 marca, 2022

Zapraszamy do Magicznego Lasu na kolejną odsłonę dummy VOL.5 w Magicznym Lesie.
Orientacyjny plan warsztatów:
Sobota:
8:00 – 16:00 część praktyczna – po 2 wejścia z psami (układ zależny od poziomu zgłoszonych psów: wejścia indywidualne i grupowe).
Niedziela:
9:00 – 14:00 część praktyczna – po 1 wejściu z psem
14:30 – obiad i podsumowanie
UWAGA!!!
Uczestnicy muszą posiadać gwizdki acme 211,5 bądź 210,5 i krótkie otoki. Prowadzący będą mieli kilka sztuk na sprzedaż. Dummiki dla uczestników zapewniają prowadzący.
Krótka informacja o Asi i Sebastianie:
Są znajomymi z Wrocławia, gdzie na co dzień trenują ze swoimi psami. Sebastian jest przewodnikiem czarnego labradora Chilli. W świat working testów weszli jak burza, pierwszy start zaliczyli na początku 2017 roku a w 2018 startowali już w klasie intermediate (M) oraz zaliczyli pierwsze starty w dummy trial i field trial. Sebastian jest sportowcem od wielu lat, świetnie panuje nad emocjami swoimi i psa, potrafi zarazić spokojem każdego.
Joanna rozpoczęła starty w zawodach w 2016 roku za swoją flatką, spodobało jej się na tyle, że wsiąknęła w świat working testów na dobre i teraz trenuje również ze swoją młodą labradorką. W tym roku zaczynają starty w klasie intermediate (M). Joanna jest dyplomowanym trenerem szkolenia psów, oprócz dummików trenuje ze swoimi psami również obedience, frisbee, agility i prowadzi we Wrocławiu szkołę @Joy for Dogs.
Oboje byli uczestnikami niezliczonych treningów, warsztatów i seminariów z czołowymi trenerami Europy oraz regularnie startują w zawodach w Polsce i za granicą.
Koszt:
500zł – uczestnik z psem (14 par człowiek – pies)
300zł – obserwator
Zajęcia będą odbywać na dworze bez względu na pogodę.
Organizator zapewnia ciepłe napoje, smaczne, słodkie przekąski oraz obiad w sobotę i niedzielę.
Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wpłata 50% zadatku na wskazany numer konta.
W przypadku rezygnacji z warsztatów zadatek nie podlega zwrotowi.

Data:
5 marca, 2022