• This event has passed.

Wady i choroby Zwierząt, a rękojmia w kupnie oraz sprzedaży.

5 marca, 2022 @ 8:00 am - 5:00 pm

Webinar przeznaczony dla każdego, kto jest stroną w obrocie zwierząt – hodowców, nabywców, właścicieli i pracowników sklepów zoologicznych. Zapraszamy!
📍 Co oferujemy?
✔️Najlepszą atmosferę, bo tylko w takiej można efektywnie się uczyć,
✔️Bezcenną wiedzę, przekazaną klarownie i przystępnie,
✔️Materiały szkoleniowe wysłane na @, abyście zawsze mogli odświeżyć sobie informacje,
✔️Najlepszego wykładowcę Agnieszka Łyp-Chmielewska nie tylko aktywnie pracuje jako adwokat, działa również w wielu obszarach kynologii. Więcej o Agnieszce na jej blogu http://psiparagraf.pl/
✔️Dyplom ukończenia szkolenia, przekazywany w formie on line, dla chętnych również w języku angielskim, zupełnie bezpłatnie 🙂
Program webinaru
CZY MOJE ZWIERZĘ JEST RZECZĄ? OMÓWIENIE USTAWY O OCHRONIE ZWIERZĄT ORAZ KODEKSU CYWILNEGO W ODNIESIENIU DO ZWIERZĘCIA W TRANSAKCJI SPRZEDAŻY.
CHCĘ KUPIĆ ZWIERZĘ – OBOWIĄZKI I UPRAWNIENIA NABYWCY W UMOWIE SPRZEDAŻY.
CHCĘ SPRZEDAĆ ZWIERZĘ – OBOWIĄZKI I UPRAWNIENIA SPRZEDAWCY W UMOWIE SPRZEDAŻY.
RĘKOJMIA W UMOWIE SPRZEDAŻY ZWIERZĘCIA
-zasady odpowiedzialności sprzedającego w świetle przepisów kodeksu cywilnego, czyli za które choroby i wady odpowiada sprzedający,
– uprawnienia nabywcy z tytułu rękojmi,
– czy nabywca zwierzęcia to konsument? Omówienie pozycji konsumenta w umowie sprzedaży, z uwzględnieniem sklepów zoologicznych,
– koszty leczenia – czy można ich żądać?
odpowiedzialność odszkodowawcza za nienależyte wykonanie umowy – kiedy i komu przysługuje.
SPÓR Z POWODU WADY ZWIERZĘCIA POMIĘDZY SPRZEDAJĄCYM A KUPUJĄCYM
– zgłoszenie wady sprzedającemu,
– polubowne (ugodowe) rozstrzygnięcie sporu,
– droga sądowa – omówienie procedury postępowania cywilnego.
JAK NAPISAĆ OPINIĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ABY NIE NARAZIĆ SIĘ NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNĄ I CYWILNĄ.
ZAPISY POPRZEZ SKLEP DOSTĘPNY NA STRONIE ANIMALIASZKOLENIA.PL
Opłaty:
Cena PROMOCYJNA webinaru – 99 zł.
Cena REGULARNA 149 zł.
Wystawiamy faktury VAT.
Wpłaty za webinar prosimy kierować na rachunek bankowy lub poprzez PayU
W tytule wpłaty prosimy wpisać – imię i nazwisko uczestnika lub numer zgłoszenia.
Szkolenie odbędzie się w formie webinaru – online. Każdy z uczestników dzień przed webinarem otrzyma link oraz wskazówki dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu.

Date:
5 marca, 2022