Ferie zimowe – Dog Camp’22 (Turawa)

7 lutego, 2022 - 12 lutego, 2022

Jeśli marzysz o feriach wspólnie spędzonych ze swoim pupilem, to Dog Camp jest właśnie dla Ciebie! Wyjazdy z psem to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu z psem, nauki oraz zabawy.
Dog Camp powstał z myślą o Waszych psach, dzięki naszemu programowi, który staramy się dostosować do uczestników odkryjesz nowe możliwości swojego pupila.
Pracujemy nad:
* motywacją
* posłuszeństwem
* kontrolowaniem emocji
* poprawą zachowania (luźna smycz, reaktywność, spokojne mijanie innych psów etc.)
Zajęcia rekreacyjne z:
* noseworku
* psiego fitnessu
* tropienia
* elementów psich sportów
* psich sztuczek
Na obozie szkoleniowym pracujemy w grupach, ale także indywidualnie. Najważniejsza dla nas jest jakość szkolenia, dlatego wyjeżdżamy w kameralnym gronie, gdzie każdy ma czas na przepracowanie najbardziej uciążliwych zachowań psa, ale także, jest to doskonała okazja na poznanie psiego behawioru.
Dog Camp to możliwość doskonalenia psich umiejętności, ale także zdobywanie wiedzy, ponieważ na każdym wyjeździe codziennie rano odbywają się wykłady. Staramy się, aby każdy obóz niósł ze sobą nowe treści. Dzięki temu, że trenujemy z własnymi psami sporty kynologiczne posiadamy wiedzę praktyczną, którą wykorzystujemy podczas treningów z kursantami.
Dla Waszego komfortu na obozy jeździ max. 16 psów i 3 trenerów, dlatego mamy wystarczająca ilość czasu, aby poświęcić Wam uwagę indywidualnie.
Koszt:
1400 zł – osoba ćwicząca z psem (nocleg, śniadanie i obiad, pakiet startowy)
750 zł – osoba towarzysząca (nocleg, śniadanie i obiad)
550 zł – dziecko w wieku 3-13 lat
dzieci do lat 3 nocleg bezpłatny (posiłki płatne – do ustalenia)
450 zł – drugi ćwiczący pies
Formularz zgłoszeniowy:
Kontakt:
Karolina Sobolewska – 602 723 706
Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przesłane mailem.