Oto Pies: Trening bez frustracji, czyli jak podnieść jakość sesji szkoleniowej.

10 lutego, 2022 @ 8:00 pm - 10:30 pm

Czy wiesz, że sesję szkoleniową można zbudować bez frustracji? Dzięki temu nie pojawią się w niej szczekanie, piszczenie czy oferowanie innych wyuczonych zachowań, a sam przebieg treningu będzie komfortowy dla Ciebie jak i dla psa!
Wskocz na wyższy poziom! Poznaj nową jakość pracy z psem za pomocą treningu errorless!
Termin: 10 lutego godz. 20:00
Forma: webinar (wykład online) – webinar będzie nagrywany w razie nieobecności uczestnika i dostępny przez 24h po emisji.
Miejsce: Twój wygodny fotel 🙂
Czas trwania: ok 50-60 min + 15 min na pytania i odpowiedzi
Ilość miejsc: 50
Cena:
do 31 stycznia: 39 zł
od 1 lutego: 59 zł
Wykupując dostęp do wykładu akceptujesz regulamin: https://forms.gle/1GLHu6cK4EEe4hKj6
Nie martw się, to nie takie trudne! Klikasz, rejestrujesz się, opłacasz a ja wysyłam Ci zaproszenie do pokoju. Wchodzisz i jesteś!
Informacje techniczne i organizacyjne:
1. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja i opłacenie wydarzenia pod wskazanym linkiem, oraz dostęp do sprzętu spełniającego wymagania minimalne do odtworzenia nagrania.
2. Ilość miejsc ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność składania zamówień.
3. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia zapisów na wydarzenie po otrzymaniu kompletu wpłat.
4. Ostatnie zamówienia rozliczamy w dniu rozpoczęcia webinaru (o ile są jeszcze miejsca). Po tym terminie przyjmowanie zapisów i opłat zostaje zamknięte.
5. Rezygnacja z uczestnictwa ze zwrotem opłaty możliwa do max 2 dni przed rozpoczęciem webinaru. Za rezygnacje złożone po tym terminie nie ma możliwości zwrotu opłaty*.
*Opłacony token dostępu można przekazać innej osobie we własnym zakresie.
6. Potwierdzenia i tokeny (hasła) dostępu wysyłane są na max 6 h przed rozpoczęciem wydarzenia.
7. Ew. zgłoszenia o braku hasła dostępu należy składać bezzwłocznie, jeśli upłynął czas na ich otrzymanie, ale nie później niż do 2 h przed rozpoczęciem wydarzenia. Brak hasła i zgłoszenia w określonym czasie skutkuje utratą dostępu do webinaru – sprawdzaj pocztę i informuj, jeśli nie dostałeś hasła!
8. Token jest ważny tylko 1 raz i po wylogowaniu z pokoju nie ma możliwości powrotu (hasło wygasa, jest to proces nieodwracalny). Prosimy nie robić „próbnych wejść/logowań do pokoju”, gdyż grozi to utraceniem dostępu na wydarzenie, za co nie odpowiadamy.
W razie pytań dzwoń: 796 045 777 🙂
Do zobaczenia!