Fitnessowy trening szczeniaczkowy

22 stycznia, 2022 @ 6:00 pm - 7:00 pm

Zapraszamy na Webinar poświęcony tematyce rozwoju szczeniaka.
„Fitnessowy trening szczeniaczkowy”
to szkolenie on-line skierowane zarówno do osób zawodowo zajmujących się psami (zoofizjoterapeuci, weterynarze, technicy weterynarii, szkoleniowcy, sportowcy, hodowcy) jak i dla Opiekunów psów, którzy chcą od małego dbać o prawidłowy rozwój swojego psa.
W trakcie spotkania on-line dowiesz się na czym polega rozwój psa w poszczególnych sferach:
– równowaga i propriocepcja
– gibkość i elastyczność
– siła
– wytrzymałość
– rozwój umiejętności
– psia natura
W wieku już od 3 tygodnia życia do dorosłości!
Poznasz również zalety ćwiczeń, kiedy należy je zacząć wprowadzać w życie szczeniaka, w jaki sposób i z jaką częstotliwością. Nauczysz się jak budować głęboką więź już na początku Waszej wspólnej drogi.
Przedstawimy Państwu plan zastosowania fitnessu u szczeniaków w zdrowy i bezpieczny sposób.
Dowiesz się jak wygląda 5 etapów rozwoju szczenięcia i kiedy można zwiększać zakres ćwiczeń i ich czas.
Pokażemy jak ocenić gotowość szczeniaka do podjęcia kolejnych etapów fitnessu.
Planujesz żeby Twój maluch w przyszłości trenował sporty kynologiczne, wygrywał wystawy psów, żył długo i bezkontuzyjnie? A może chcesz wiedzieć jak prowadzić od początku prawidłowo swojego małego pacjenta w gabinecie zoofizjoterapii?
Zapraszamy na webinar z fizjoterapeutką Magdaleną Bandurek.
Wykładowca:
Magdalena Bandurek
Fizjoterapeutka, zoofizjoterapeutka, doktorantka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2013 roku zajmuje się rehabilitacją koni i małych zwierząt. Prowadzi własny, indywidualny gabinet rehabilitacji zwierząt – „Klinika Rehabilitacji Zwierząt – Fizjo-Pet-Med”. Od dziecka związana ze zwierzętami. Szczęśliwa posiadaczka całego stadka zwierząt – trzech psów, dwóch kotów, dwóch koni i węża 🙂
W czasie swojej praktyki zauważyła jak mało psów w wieku młodzieńczym i dorosłym posiada prawidłowe zdolności motoryczne. Świadczy to ciągle o niskim poziomie wiedzy, głównie o rozwoju ciała szczeniaka i sposobu wprowadzania go w następne etapy życia i aktywności.
Miejsce wydarzenia:
On-line platforma ClickMeeting
Wydarzenie płatne: 249zł wstęp
Rejestracja:
FIZJOPETMED@GMAIL.COM
Tytuł: Fitnessowy trening szczeniaczkowy – imię i nazwisko
Imię, nazwisko, mail kontaktowy, nr.tel.
Warunkiem koniecznym do uzyskania dostępu do webinaru po rejestracji jest opłata wykonana przelewem na konto. Zwrotnym mailem otrzymają Państwo hasło potrzebne do zalogowania się na webinarze.
Konto bankowe do wpłaty:
Klinika Rehabilitacji Zwierząt
Magdalena Bandurek
ul. Gipsowa 16
Numer konta: 70 1020 3408 0000 4602 0461 2729
Tytuł przelewu: „Imię i nazwisko uczestnika + adres e-mail podany w rejestracji”
Na życzenie uczestnika wystawiamy fakturę za szkolenie.

Fizjo – Pet – Med Klinika Rehabilitacji Zwierząt
fizjopetmed@gmail.com