Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Halowe warsztaty dogfrisbee z Zosią Mrożek

22 stycznia

Zapraszam na halowe warsztaty dogfrisbee z Zosią Mrożek!
Zajęcia skierowane są zarówno do osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z frisbee (lub chcą ją zacząć!), jak i tych, które planują swój debiut w najbliższym czasie lub mają już za sobą pierwsze starty w zawodach. Aspiracje na przyszłe występy nie są wymogiem, warsztaty będą odpowiednie również dla osób, które po prostu chcą nauczyć się świadomej i bezpiecznej zabawy z psem z użyciem dysków frisbee.
Dla każdej pary przewidziane będą dwa indywidualne wejścia z psami po 8-12 min oraz grupowe zajęcia rzutowe (lub blok teoretyczny dotyczący regulaminów na zawodach / prawidłowej rozgrzewki i cool downu psa / budowania występu freestyle). Jeżeli grupa nie będzie liczna i wystarczy nam czasu, zrobimy trzecie wejście z psami.
Termin: 22.01.2022, godz. 12:00-16/17:00
Lokalizacja: OJK Diagram Radziszów
32-052, Podlesie 40, Radziszów
dojazd autobusem 253 z Krakowa
Cena:
– uczestnik z psem – 160zł
– obserwator uczestniczący w zajęciach rzutowych – 70zł
Jako, że cena musi pokryć m.in. koszty wynajmu hali, może ona nieznacznie wzrosnąć, jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość chętnych.
Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/LWwxgyakMY8FB6jM6
Zapewniam dyski do treningów rzutowych. Uczestnik musi przywieźć ze sobą swoje własne dyski na wejścia z psem, zabawki/szarpaki, klatkę kennelową oraz smakołyki. W zajęciach mogą brać udział zdrowe psy, które nie wykazują agresji do ludzi i innych psów, chętne do współpracy i zabawy z właścicielem. Psy powinny umieć odpoczywać w klatce lub w samochodzie, żeby nie przeszkadzać innym uczestnikom w trakcie ich wejść oraz umożliwić właścicielowi udział w treningu rzutowym.
O prowadzącej:
Nazywam się Zosia Mrożek i swoją przygodę z dogfrisbee rozpoczęłam na początku 2017 roku, choć z psimi sportami miałam styczność wtedy już od kilku lat. Uczyłam się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów, m.in. Andrei Rigler, Ani Radomskiej, Tzahi’ego Melameda, Agnieszki Łosak, Joanny Korbal.
Obecnie mierzę się z najlepszymi zawodnikami w dywizji Open / lvl 2 odnosząc sukcesy, takie jak:
kwalifikacja na Mistrzostwa Świata USDDN 2022 oraz trzeci najlepszy występ freestylowy w Super Open Freestyle – Winter Is Coming Petsly Cup 2021
5 miejsce we Freestyle lvl 2 – Latające Psy Poznań 2021 (po pierwszym dniu, drugiego Jim miał kontuzję)
2 miejsce oraz najlepszy występ freestylowy we Freestyle Div II – TurnOff Freestyle Weekend 2021 w Czechach
6 miejsce na ponad 50 startujących w Pro Toss & Fetch – Latające Psy Wrocław 2021
1 miejsce oraz najlepszy występ freestylowy we Freestyle Div II – Latające Psy Wrocław 2021
5 miejsce oraz drugi najlepszy występ freestylowy w debiucie w kategorii Freestyle Div II – Alavis PraHaHa Freestyle 2020 w Czechach
Szczegóły i dane do płatności zostaną przesłane mailowo w ciągu kilku dni po otrzymaniu zgłoszenia. Gwarancją miejsca na zajęciach jest wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny warsztatów w terminie wyznaczonym przez organizatora. Resztę kwoty należy wpłacić do 17.01.2022 lub gotówką przed zajęciami.
Wszelkie pytania proszę kierować na FB lub mailowo: mrozekzofia@gmail.com
Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się minimalna liczba uczestników lub liczba zakażonych COVID-19 będzie rosnąć. Zwracana jest wtedy całkowita, wpłacona przez uczestnika kwota. Po wpłaceniu zaliczki istnieje możliwość rezygnacji z warsztatów tylko w przypadku znalezienia innej chętnej osoby na swoje miejsce. W przeciwnym razie nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów. Przed wpłaceniem zaliczki oczywiście nadal można się wycofać. Nie odpowiadam za urazy lub kontuzje nabyte przez człowieka bądź psa podczas zajęć. Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialność w czasie zajęć biorą rodzice/opiekunowie.