• To wydarzenie minęło.

Praca górnym wiatrem – Magdalena Szewczyk-Dzido

18 grudnia, 2021 - 19 grudnia, 2021

Serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium „Praca górnym wiatrem” z Magdaleną Szewczyk-Dzido.
Kolejny raz, kiedy na Śląsku będziemy mogli trenować pod okiem jednej z najlepszych instruktorek!
Praca górnym wiatrem to aktywność zaczerpnięta wprost z ratownictwa i szkolenia psów do pracy poszukiwawczo-ratowniczej. Każda forma pracy z psem zgodna z jego naturalnymi predyspozycjami i potrzebami jest korzystna i wspiera jego rozwój, wzmacnia więź z przewodnikiem, buduje dobre samopoczucie psa, wzmacnia samodzielność i pewność siebie.
Seminarium poprowadzą działające pod własną marką Team UP
Magdalena Szewczyk-Dzido – przewodnik psów ratowniczych o specjalności terenowej, gruzowiskowej oraz do ratownictwa wodnego i dogoterapii. Instruktor szkolenia psów. Od 2003 roku pracuje z psami ratowniczymi i wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu seminariach, warsztatach i szkoleniach w kraju i za granicą.
Czas: 18-19 grudnia 2021 r.
Miejsce: Pilchowice (i okolice, do ok 20 km)
Koszt:
– uczestnik z psem – 300 zł