Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: Przygotuj psa do Sylwestra.

18 grudnia, 2021

Fobie dźwiękowe to bardzo częsty problem u naszych czworonogów.
Kilka razy w roku jesteśmy świadkami, gdy nasz pupil próbuje znaleźć sobie bezpieczne miejsce, boi się, trzęsie, kryje się po kątach – a to za sprawą festynów, odpustów i…. oczywiście zabawy sylwestrowej.
Huczne powitanie kolejnego Nowego Roku zbliża się wielkimi krokami. Czy wiesz, jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia? Czy wiesz, co możesz zrobić, żeby pomóc mu przetrwać ten trudny czas? Czy wiesz, że trening wymaga czasu, tak samo jak większość tzw. suplementów, które mają pomóc psu w uporaniu się ze strachem?
Nie czekaj – zacznij działać już dziś.
W trakcie webinaru porozmawiamy o tym skąd biorą się fobie dźwiękowe, jak im zapobiegać i co robić, kiedy już wiemy, że nasz pies boi się wystrzałów.
W większości przypadków możemy mu skutecznie pomóc – to od Ciebie zależy, jak Twój zwierzak będzie obchodzić Nowy Rok.
Prowadzący:
Krzysztof Miszkiel – zawodowy trener psów i zoopsycholog. Pracuje z psami od 2010 roku. Opiekun dwóch psów: Tary – emerytowana suczka, brakujące ogniwo między ogarem a gończym polskim i Czekana – ogara, z którymi trenował tropienie, obedience, ratownictwo i brał udział w zawodach dogtrekkingowych.
Interesuje się pracą z psami trudnymi, przede wszystkim z nadpobudliwymi i lękliwymi. Pasjonat pracy węchowej.
Na co dzień pomaga właścicielom psów w ich wychowaniu poprzez pracę ze szczeniakami, kursy posłuszeństwa, kursy tematyczne czy indywidualnie prowadzoną terapię behawioralną. Jako trener wielokrotnie uczestniczył w kursach skierowanych do psów bardzo trudnych, skrajnie lękliwych, agresywnych czy wykazujących inne poważne problemy z zachowaniem.
Kiedy? 18 grudnia (sobota) o godzinie 19.00.
Gdzie? Internet.
Jak długo? Ok. 75 minut.
Uwaga: Ostatni dzień rejestracji na wydarzenie to 17 grudnia.
Webinar jest realizowany za pośrednictwem platformy ClickMeeting. W celu realizacji zamówienia niezbędne jest podanie w formularzu zamówienia prawidłowego adresu e-mail. Udział wymaga stabilnego dostępu do internetu. Dostęp do platformy jest możliwy za pomocą większości popularnych przeglądarek internetowych. Webinar nie jest nagrywany i nie będzie dostępny po zakończeniu wydarzenia.