Projekt socjalizacja – kompetentny społecznie pies

15 stycznia, 2022

Zapraszamy na mini kurs z cyklu Projekt socjalizacja – kompetentny społecznie pies.
Zajęcia skierowane są dla szczeniąt i młodych psów w wieku 4-9 miesięcy. Jest to kurs plenerowy, podczas którego skupimy się nauce czytania psiej mowy ciała, relacjach pies-pies oraz pies-człowiek.
Zajęcia będą odbywać się w soboty o godz. 10:30 w różnych lokalizacjach Sępolno/Zacisze.
Treningi będą odbywać się w formie spaceru, podczas którego będziemy się uczyć:
– jak socjalizować psa
– jak rozpoznać zabawę i rywalizację psów
– jak rozpoznawać i interpretować sygnały wysyłane przez psy
– na co należy zwracać uwagę przy psich spotkaniach
– kiedy przerwać/zakończyć interakcję
– jak wspierać psa
– budowania relacji z przewodnikiem
– prawidłowej zabawy z psem
– odwołania i rezygnacji
– urozmaicania psich spacerów
Należy ze sobą zabrać szelki i obrożę, zwykłą smycz (nie flexi), linkę treningową, ulubione szarpaki, dużo atrakcyjnych smakołyków oraz miskę i wodę dla psa.
Ilość psów w grupie: 4
Ilość treningów: 4
Zapisy i pytania prosimy przesyłać drogą mailową juliastankiewicz@positivedog.pl
Informacje o aktualnym naborze do grup (daty spotkań, listy uczestników) na bieżąco dodajemy w postach w wydarzeniu.
Koszt: 390zł
Kurs prowadzi Julia Stankiewicz
Ważne!
Na kursie nie skupiamy się na podstawowym posłuszeństwie. W celu nauki podstawowych komend zapraszamy na kursy indywidualne lub grupowe „psie przedszkole” i „grunt to bunt”.
Na zajęcia mogą uczęszczać psy zdrowe, z ważnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie, odrobaczone. W kursie nie mogą brać udziału psy z problemami z agresją oraz suki w cieczce.
Zasady:
– w celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty na konto (podane w mailu organizacyjnym) w wysokości 50% kwoty zajęć
– rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailowo lub SMS-owo
– w przypadku rezygnacji ze szkolenia później niż na 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia lub nie wzięcia udziału w szkoleniu, nie zwracamy zadatku
– nieobecność można odrobić, jeśli trener zostanie poinformowany o tym mailowo najpóźniej 24h przed zajęciami
– uczestnictwo w kursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu

Data:
15 stycznia, 2022