Mierz wysoko – zaawansowany kurs terenowy (Wrocław)

15 stycznia, 2022 @ 9:30 am - 5:00 pm

Zapraszamy na zaawansowany kurs posłuszeństwa w terenie dla kursantów Positive Dog – przecież mierzymy wysoko!
Informacje:
Ilość uczestników: 4 psy
Ilość spotkań: 6 treningów (5 spotkań + egzamin praktyczny!) + 5 konsultacji online
Wszystkie treningi i egzamin trwają 45minut. Dodatkowo raz w tygodniu każdemu uczestnikowi przysługuje indywidualna, 15 minutowa konsultacja z trenerem, podczas której omawiane są problemy oraz ćwiczenia. Zalecamy analizę filmików z pracy indywidualnej.
Miejsce spotkań: Sępolno/Zacisze/Biskupin (dokładne pinezki wysyłam w mailu organizacyjnym)
Zajęcia prowadzi Julia Stankiewicz
Wymagania:
1) zapraszamy psy po kursach plenerowych w Positive Dog
2) koniecznie opanowane podstawy posłuszeństwa
3) umiejętność pracy w grupie (każdy ma gorszy dzień, ale nie wpuszczamy psów, które absolutnie nie radzą sobie przy innych psach → łatwo to sprawdzić na plenerowych zajęciach z autokontroli)
4) w zajęciach nie mogą uczestniczyć psy agresywne i suki w cieczce
5) opanowana komenda „zostań”
Tematyka kursu:
– komendy siad/waruj/zostań
– przywołania i odwołania
– luźna smycz
– chodzenie przy nodze
– nagroda odłożona
– ignorowanie rozproszeń (jedzenie, zabawki, ludzie, psy)
UWAGA na kursie dopracowujemy powyższe rzeczy, a nie uczymy się ich od podstaw! Pracujemy w różnych miejscach, na pewno nie będzie brakowało rozproszeń.
Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu (8/10 poprawnie wykonanych ćwiczeń). Osoby z egzaminem zaliczonym na 100% oprócz certyfikatu otrzymają nagrodę niespodziankę 🙂
Wszystkie szczegóły podsyłam w mailu organizacyjnym. Na pierwszym treningu uczestnicy zostaną zapoznani z egzaminem.
Regulamin:
– w celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty na konto (podane w mailu organizacyjnym) w wysokości 50% kwoty zajęć
– rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailowo lub SMS-owo
– w przypadku rezygnacji ze szkolenia później niż na 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia lub nie wzięcia udziału w szkoleniu, nie zwracamy zadatku
– nieobecność można odrobić, jeśli trener zostanie poinformowany o tym najpóźniej 24h przed zajęciami
– uczestnictwo w kursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu
Pełny regulamin dostępny na naszej stronie positivedog.pl

Data:
15 stycznia, 2022