Projekt spacer – emocje na końcu smyczy

15 stycznia, 2022 @ 12:30 pm - 1:30 pm

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję kursu terenowego Projekt spacer – emocje na końcu smyczy.
Kurs będzie prowadzony w komfortowej mini grupie 4 psy, 4 treningi, koszt 340zł. Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 12:30.
Trenujemy w różnych miejscach (polana, wały, parking, osiedle) – Zacisze/Sępolno. Kurs jest skierowany dla psów, które znają podstawy posłuszeństwa, ale potrzebują pracy w rozproszeniach w towarzystwie innych psów.
Zapisy i pytania prosimy przesyłać drogą mailową juliastankiewicz@positivedog.pl
Informacje o aktualnym naborze do grup (daty spotkań, listy uczestników) na bieżąco dodajemy w postach w wydarzeniu.
Zasady:
– w celu rezerwacji miejsca należy dokonać wpłaty na konto (podane w mailu organizacyjnym) w wysokości 50% kwoty zajęć
– rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić mailowo lub SMS-owo
– w przypadku rezygnacji ze szkolenia później niż na 7 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia lub nie wzięcia udziału w szkoleniu, nie zwracamy zadatku
– nieobecność można odrobić, jeśli trener zostanie poinformowany o tym mailowo najpóźniej 24h przed zajęciami
– uczestnictwo w kursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu

Data:
15 stycznia, 2022