Techniki nagradzania w pracy węchowej psów

11 lutego, 2022 @ 8:00 pm - 8 kwietnia, 2022 @ 9:00 pm

pln100
Kliker, gwizdek czy zabawka? A może wzmocnienie słowne i wynagrodzenie jedzeniem? Czym w ogóle jest kliker? Jak go używać i czy w ogóle stosować go w „węchówce”? To pytanie, które bardzo często pojawia się w pracy węchowej z psami. W jaki sposób powinniśmy nagradzać psa aby osiągnąć założone cele? Jakie są różnice pomiędzy różnymi rodzajami wzmocnień i sygnałów nagradzania? Świadome stosowanie nagród oraz sygnałów do ich uzyskania, jak również znajomość ich znaczenia to niezbędny element w budowaniu detekcji zapachowej oraz innych rodzajów pracy z psami oraz klarownej komunikacji z psem.
Zapraszamy!
Webinar poprowadzi Jagna Gill – przewodnicza dwóch psów szkolonych w ratownictwie terenowym i gruzowiskowym, przewodniczka dwóch psów szkolonych w zdalnej detekcji zapachowej i certyfikowanych przez Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja] na bazie standardów UNOPS, instruktorka Nose Work certyfikana przez sędziów Svenska Nose Work Klubben [Szwecja], instruktora dogoterapii, absolwentka rocznego kursu zdalnej detekcji zapachowej w Scandinavian Working Dog Institute [Szwecja], założycielka Fundacji IRMA – Psy w Służbie Człowieka oraz współtwórczyni projektu THOR Working Dogs.
Cena: 100 PLN
Formularz rejestracyjny oraz regulamin: https://forms.gle/axy1LsQ5PZw1psXT7