Myjki dla psa w Gdańsku

Jeśli szukasz myjni samoobsługowej by wykąpać swojego psa to całą listę znajdziesz poniżej. Jeśli brakuje jakiejś lokalizacji dopisz ją w komentarzu.

Myjki samoobsługowe to idealne miejsce do przyzwyczajenia psa do kąpieli. Bez problemu możesz oswajać psa z pomieszczeniem czy wchodzeniem na myjnię. Następnie do lecącej wody. Możesz także, jeśli ktoś kąpie swojego psa pokazać swojemu, że to nic strasznego. Oczywiście gdy kąpany pies nie panikuje a jego właściciel nie ma nic przeciwko waszej obecności.

Pamiętaj by psa oswajać z myjką stopniowo. Szczególnie z suszarką. Ten element możesz przećwiczyć w domu. Do czasu pełnego oswojenia się z suszarką lepiej używać ręcznika.

Pamiętaj

Kąpiel dla psa może być źródłem ogromnego stresu i lęku. Taki lęk przy odrobinie pracy możesz pokonać. Nie stresuj psa, nie „łam” go. Poświęć parę tygodni na pracę z psem a zyskasz jego pełne zaufanie.

Na myjkach dla psów w Gdańsku są najczęściej kosmetyki. Jednak lepiej weź własny szampon ze sobą szczególnie gdy masz wrażliwego psa.

Myjki dla psów w Gdańsku – gdzie?

  • Metropolia we Wrzeszczu, Jana Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk
  • WashDog Express Kowale ul. Guderskiego 1A

Myjka dla psów Gdynia

  • WashDog Express Gdynia ul. Bytomska 26 81-509 Gdynia
  • Żółta Myjnia, ulica Gospodarska Gdynia

Czy na myjkach dla psów są kosmetyki?

Najczęściej są. Jednak zaleca się zabieranie własnych kosmetyków szczególnie gdy Twój pies ma wrażliwą skórę.

1 komentarz do “Myjki dla psa w Gdańsku”

Dodaj komentarz